وبلاگ جامع بررسی علم یوفولوژی و بیگانگان فضایی
تاریخ : شنبه هجدهم دی 1389
نویسنده : محمد
سلام

این مقاله از وبلاگ حقیقت خاموش برداشت شده است . و از آنجایی که متاسفانه امروزه خبر های جعلی زیادی از یوفو ها منتشر می شود و از آنجایی که ایران یوفو علاوه بر اخبار موافق ؛ اخبار مخالفان را هم انتشار می دهد بعد از سبک سنگینی بسیار تصمیم گرفتم تا این خبر را در وبلاگ بزارم.

البته حقیقت این مقاله را نمی دانم اما از آنجایی که با حقیقت فراماسونری و نظم نوین جهانی آشنا بودم و مقالاتی را در زمینه بشقاب پرنده های ساخت آلمان نازی خوانده بودم ، بعد از خواندن این مقاله تحت تاثیر زیادی قرار گرفتم.آیا میدانید یکی از طرح های بزرگ برای حفاظت از نظم نوین جهانی چیست؟!

 

من این مطلب رو در رابطه با پدید ه ای به نام یوفو گذاشتم. همانطور که همه ی شما مطلع هستید U.F.O ها اشیاء ناشناس پرنده ای هستند که امروز ذهن بسیاری از مردم جهان را به خودشون مشغول کردند. بسیاری از افراد در دنیا این اجرام را وسیله ی پروازی برای موجوداتی از ماورای زمین میدانند . موجوداتی با هوش بالا که میتوانند انسان ها را کنترل کنند ودر این رابطه مطالب بسیار هر ساله منتشر می شود ، افراد زیادی به فرازمینی ها اعتقاد پیدا می کنند و فرقه های جدیدی از مذاهب شکل می گیرد. در این پست میخواهم به بررسی موجودیت این پدیده بپردازم . لطفا با نظرات خودتون ما را در درک هرچه بهتر مطالب یاری کنید.

 

توصیه میکنیم اگر شک و ابهامی در مطابی که در ادامه گفته میشود دارید کمی تحقیق کرده تا درک درست تری از هجمه ی  اطلاعات نادرستی که به شما داده میشود پیدا کنید.

 

طرحی که امروز با آن مواجه هستیم ، طرح "حمله ی اشیاء پرنده ی ناشناخته " به زمین است. در دهه هایی که پشت سر گذاشتیم که با استفاده از تمامی امکانات موجود از جمله رادیو و تلویزیون و کتاب و مجله این موضوع به ما آموخته شده است که باید کم کم موجودات فضایی و بشقاب پرنده های ناشناس را بپذیریم. ما باید موجودات ناشناس را باور کنیم.

 

 

 

 

این گفته را بپذیرید که بین موجودات فضایی و موجودات از بعد دیگر تفاوت اساسی وجود دارد ، برای اطلاعات بیشتر به پست های "بیچاره فضایها جن نبودن که جن هم شدن ......!!! " و "فرازمینی های زمینی !!! " مراجعه کنید.

 

قابل توجه شما دوستان عزیز که 99% این اشیاء پرنده ناشناس که تا امروز رویت شده اند فرازمینی نبوده و همگی دسته ای از تکنولوژی های جدید نظامی بوده است. باور ندارید ؟! پس در ادامه با ما باشید.

 

همه ی این باورها که یوفو ها توسط فرازمینی ها کنترل و هدایت میشوند و برای بازدید از زمین به اینجا آمده اند در واقع یک تبلیغات رسانه ای است. تبلیغات رسانه ای از جانب کشوری که اکنون از این سلاح استفاده میکند.

 

از حدود 60 سال پیش پدیده ی اشیاء پرنده ناشناس به طور گسترده بر سر زبان ها افتاد . واز دهه ی 60 به بعد تعداد افرادی که به موجودات فضایی اعتقاد پیدا می کردند رو به افزایش است و این معتقدان به فرازمینی ها امروز نیز همواره بر تعدادشان افزوده میشود.

 

واین اعتقاد فقط مختص به مکان خاصی نیست و در ایران ما نیز این گونه است. قابل توجه کسانی که ما را متهم به گمراهی جوانان ماجراجوی ایران میکنند.

میدانید از این اعتقاد به فرازمینی ها و موجودات هوشمند به چه خواهیم رسید؟! ، این یعنی اینکه تبلیغات رسانه ای برای باور این پدیده نتیجه داده است.

 

 

این تبلیغات برای این است که شما به UFO ها باور پیدا کنید ، باور پیدا کنیم که چی بشه؟! باور پیداکنید تا در مقابل دشمن فرازمینی با هم متحد شویم . خب متحد شویم که چی بشه؟! متحد شویم تا "نظم نوین جهانی " برقرار بشه. نظم نوین جهانی ، باز هم تاکید میکنم این سه کلمه را همیشه در ذهن خود داشته باشید.

 

روزی نیست که در رسانه ای وابسته به غرب و ایالات متحده خبری ، تحلیلی یا تصویری از این پدیده منتشر نشود . همواره با این نوع اخبار مواجه هستیم:

 

ناسا تصاویر پایگاه فرازمینی ها روی ماه را منتشر کرد!!! ناسا 2 ساعت پیش آن تصاویر را پاک کرد!! آمریکا قصد دارد برای جلوگیری از تهدید بیگانگان روی ماه پایگاه بسازد!! تا در صورت حمله فرازمینی ها بتواند با آنها از فضا مبارزه کند. !! نماینده ی زمینی برای ملاقات با فرازمینی ها انتخاب شده است!! 2011 سال دیده شدن یوفو های بسیاری در جهان خواهد بود !!   یوفو آرژانتین در برزیل دیده شد !! این یوفو در ایران نیز دیده شد!! دیروز همان یوفو در ایالات متحده دیده شد!!! کرمان خواستگاه فرازمینی ها شده!! و بسیارند از این موارد که سایت و وبلاگ های ایرانی نیز بر آنها دامن میزنند.

 

دوستان من بدانید که استفاده از فضا فقط یک توطئه برای فریب ماست.

 

Werner Von Braun در  این رابطه میگوید :

 

دشمنان زیادی وجود دارند که ما میخواهیم علیه آنها این سیستم جنگ مستقر در فضا را بسازیم ، اولین دشمنان روس ها بودند که در آن بخش از زمان وجود داشتند ، بعدا تروریست ها و بعدا کشور های جهان سوم.

ابتدا ما آن کشور ها را شرور و خطرناک و نگران کننده می نامیم ، دوم شبه ستاره ها و سیارات را خطر مینامیم و در آخر ، خطر تهدید موجودات فرازمینی خواهد بود .

 

حال بیایید بیشتر را جع به یوفو ها بدانیم:

 

دیدن بشقاب پرنده های زیاد در سرتاسر جهان باعث تحریک قوه ی تخیل بشر شده است وکلیه ی تبلیغات غرب این تخیل را بازی میدهند.

بدانید که پرنده ای کاملا شبیه به یوفو هایی که امروز ما به آن باور پیدا کرده و آن را ساخته ی فرازمینی ها میدانیم  در آلمان نازی ساخته شده بود .

 

دعوت میکنیم که مطاب زیر را با دقت بخوانید:

...........................................................................................................

هانیبو دیسکی است که توسط شاخه سری اس – اس – ای – 4 بر مبنای طرح های گروه توله گسلشافت با این تفاوت که از موتور های مولد گرانش معکوس برای پرواز بهره میبرد در سال 1939 پایه ریزی شد .

در سال 1935 گروه توله در پی یافتن مکانی برای انجام ازمایشات سری خود در شمال غرب المان مکانی مناسب را در ” هائنبورگ ” مهیا کردند . در سال 1939 به بعد اس – اس – ای – 4 به این دیسک به عنوان نسل جدید از دیسک های پرنده نگاه میکرد و نام ” هائنبورگ دیوایس ” یا ” اچ گرات ” را برایش انتخاب کرد اما بدلیل شرایط جنگی و شروع جنگ جهانی دوم به ” هانیبو ” تغیییر نام داد . 

اولین نسل از این نوع دیسک ها یعنی هانیبوی 1 که 2 نمونه از ان ساخته شد دارای قطری معادل 25 متر و 8 خدمه و قابلیت پرواز با سرعت باور نکردنی 4800 کیلوتر بر ساعت ( 1333.3 متر بر ثانیه که در ان زمان دست یافتن به این سرعت یک رویا بود ) بود البته در ارتفاع کم

نمونه های بعدی با انجام اصلاحاتی توانستند به سرعت 1700 کیلومتر بر ساعت ( 4722.22 متر برثانیه ) برسند البته ساعات پرواز با این دیسک نیز به 18 ساعت افزایش پیدا کرد .

هانیبو 2 در سال 1942 با قطر 26 متر وارد عرصه نبرد شد . این دیسک 9 خدمه داشت و میتوانست با سرعتی معادل 6000 – 21000 کیلومتر بر ساعت ( 1666.66 متر بر ثانیه – 5833.33 متر بر ثانیه ) پرواز کند نیز ساعات پروازی به 55 ساعت افزایش یافته بود

.

هانیبو 2 106 ازمایش پروازی را پشت سر گذاشت و مابین سال های 1943 – 1944 7 نمونه از ان ساخته شد .

در همین سال ها نمونه پیشرفته تری از هانیبو 2 را با نام هانیبو دو استرا ساختند که توانست به سرعت 21000 کیلومتر در ساعت برسد .

از خانواده هانیبو نمونه ای ساخته شد به قطر 71 متر دارای 31 خدمه با توانایی پرواز با سرعت 7000 – 40000 کیلومتر در ساعت ( 1944.44 متر بر ثانیه – 11111.11 متر بر ثانیه ) با نام هانیبو 3 .

 

هانیبو 3 یک توپخانه هوایی مجهز بود

.

بعد از هانیبو 3 هانیبو 4 نیز وارد عرصه نبرد شد با قطر 120 متر اما بعد از ان دیگر نمونه ای ساخته نشد چون المان توسط متفقین اشغال شده بود البته تمامی نمونه ها به پایگاه سری المان ها جایی در قطب جنوب مشهور به انتراتیکا 211 منتقل شده بودند و فقط تعدادی معدود از این نوع دیسک ها بجای مانده بودند که یا تکمیل نشده بودند و یا اینکه توسط اس – اس نابود شده بودند و عملا لاشه ای بیش نبودند .

Ufolove.wordpress.com بر گرفته از 

...........................................................................................................

حال بیایید با بشقاب پرنده ی Silverbug آشنا شویم .

 

این تکنولوژی فوق العاده که در زیر نقشه ی آن را میتوانید ببینید یک پرنده با موتور جت است که قابلیت مانور بالا و سرعت حیرت انگیزی را در خود دارد و قدرت خود را به رخ همگان میکشد. آیا میتوان گفت که تکنولوژی بشقاب پرنده ها بعد از جنگ جهانی دوم به آمریکا برده شد؟!!

 

 

Melvin Goodman تحلیل گر ارشد سازمان CIA در سال 1966 میگوید :

 

منشاء بسیاری از رویت ها در سال های 1954 ، 1955 و 1956 بود . سازمان CIA نفش مهمی در تشویق مردم برای باور پیداکردن مردم به یوفو ها داشت.

سازمان  CIA و ارتش آمریکا سعی کردند با بیرون کردن چنین داستانهایی به گزارشگران  کمک کردند تا بدین وسیله توجه کشور به ویژه مردم این ناحیه را از واقعیت آنچه که دیدند منحرف کنند.

 

امروز نیز چنین اخباری در سرتاسر جهان منتشر میشود . برای مثال میتوانید به لینک "مستندات حقیقت خاموش" مراجعه کنید .

 

خب حقیقت یوفو ها در چیست؟!

داستان از این قرار است که تلاش های پی در پی برای ساخت انواع جدیدی از پرنده ها که تحت شدید ترین تدابیر امنیتی کنترل میشوند به طور پیچیده ای در 60 و اندی  سال گذشته با یوفو ها گرده خورده است.

تکنولوژی سری و محرمانه ی ابر قدرت ها پاسخ پدیده ی  یوفو ها است.

 

Cathy O,Brien در مورد پنهان کاری دولت و قانون امنیت ملی ایالات متحده می گوید:

 

هر زمان که دولت راز هایی را داشته باشد ، با همان راز ها ما را بازی میدهد و کنترل میکند . اساسا دولت ایالات متحده در زمینه ی تکنولوژی ، اطلاعات ، دانش و راز ها 25 سال جلوتر از ما هستند و از آنها علیه ما استفاده میکنند .

طرح راهیابی  و جهت گیری به سمت نظم نوین جهانی این است که کاری انجام شود تا مردم کشورهای جهان کاملا احساس عجز و ناتوانی کنند تا نخواهند از "نظم نوین جهانی " جلوگیری کنند.

 

طرح سلطه ی جهانی این است که ما باور کنیم که مورد حمله ی بیگانگان قرار گرفته ایم .

 بنابراین حواستان باشد که موضوع یوفو ها فرازمینی اند ، یک دروغ بزرگ است.

و تمامی کسانی که به این موضوع دامن میزنند تا مردم به یوفو ها باور پیدا کنند خواسته یا ناخواسته  سربازان نظم نوین جهانی اند. پس آگاه باشیـــــــــد.

 

امروز جناب استنلی فولهام پیشگویی میکنند که قرار است در  ژانویه 2011 بشقاب پرنده های زیادی دیده شوند و خود را مدعی ارتباط با فرازمینی ها میداند "لینک خبر : اینجا "، "خدا روح نورانیش را شاد کند!! " من هم اگر با مجریان این توطئه در یک بشقاب غذا میخوردم ، حتما به شما میگفتم ساعت چند و کجا میتونید این یوفو ها رو ببینید. وحتی به شما میگفتم که کجا بایستید که عکس های قشنگتری بگیرید.

همه ی این نقشه ها برای زیر سلطه بردن مردم و مطیع نگه داشتن آنها برای طرح بزرگ شیطان است.

 

ویلیام شکیپسر میگوید : تمام جهان صحنه ی اجرای ماست و تنها بازیگران آن ما هستیم  .

 

 سخنان رونالد ریگان در مجمع سازمان ملل را بخوانید :

 

احتمالا ما نیاز به تعدادی ترس و تهدید از جهان بیرون داریم تا باعث شود ما این مرز مشترک را شناسایی کنیم. هر از گاهی فکر کنید چنانچه همه ی ما با یک تهدید خارج از جهان مواجه می شدیم ، چقدر سریع اختلافات در سر تا سر جهان کم رنگ تر میشد!!

 

حال ما میدانیم ، آنچه که سران قدرت جهان در مورد اشیاء پرنده ناشناخته و موجودات فضایی میدانند با آنچه بین مردم انتشار می یابد کاملا متفاوت است و متاسفانه برخی دولت ها و چندین سازمان وابسته به آنها از جمله CIA و  NASA   از پدیده ی یوفو ها سوء استفاده میکنند تا به هدف و برنامه ریزی جهانی خود برسند.

 

حرف های آقای Richard C.Hoagland  را بخوانید :

 

به یاد داشته باشید ناسا هم افراد خوب دارد هم بد ، افراد خوب از دروغ ها اطلاعی ندارند و آنچه به آنها گفته می شود را باور میکنند .حادثه 11 سپتامبر را به یاد بیاورید ، دولت ایالات متحده تلاش کرد تا مردم را به سمت نقاط تاریخی و کلیدی سوق دهد ، این تاریخ جعل شده است ، این حقیقتی است که وجود دارد . من معتقدم که ما داریم به سمت یک حادثه ی دروغین که با دقت جعل شده است حرکت میکنیم . موجودات فضایی امروز ET هایی هستند که در واقع انسان اند و باقی مانده از گروه نازی های دیروز . شما مدانید که آنها بودند که تکنولوژی خود را پس از جنگ جهانی دوم به آمریکا آوردند ، توسعه دادند و تکمیل کردند. همه ی اینها یک عملیات سازمان دهی شده با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته از نازی ها است.

 

این تکنولوژی به واسطه ی علم فیزیک به وجود آمده که تمام علم شما در برابر آن همچون شمعی است در مقابل بمب هیدروژنی . یدانید آنها تمام چیزهای خوب را برای خود می خواهند چون اگر ما به این تکنولوژی دست پیدا کنیم دیگران نگران بنزین لیتری فلان یا فلان نخواهیم بود. عمر بیشتری نیز خواهیم کرد . بدانید پیشرفت های فوق العاده ای امروز وجود دارد و همینطور انرژی های فوق العاده ای که همگی از ما دور نگه داشته شده اند . "به زودی مطالبی را جع به انرژی ها نیز قرار خواهیم داد."

 

اگر ما حقیقت منطقه ی 51 را بدانیم ، اگر ما حقیقت یوفو ها را بدانیم ، اگر ما حقیقت خدایان باستان را بدانیم ، اگر ما حقیقت عضویت بسیاری از سردمداران جهان در گروه های مخفی و راز آلود را بدانیم ، اگر ما حقیقت انرژی های موجود در جهان را بدانیم ، اگر ما ارتباط بسیاری از نویسندگان با گروه های ماسونی را بدانیم ، اگر ما حقیقت شکل گیری بنیاد فراماسون ها را بدانیم ، اگر ما برخلاف دروغ شیک و ظاهر ماجرا حرفی بزنیم ......... > ما دروغگوییم . چون در حال روشن کردن حقیقت هستیم. 

 

و اگر ما حقیقت را بفهمیم ، حقیقت به آزادی منجر خواهد شد.

 

 

دوستان عزیز حال شما باز هم یوفو ها را ساخت دست فرازمینی ها میدانید ، بدانید . انسان را به واسطه ی موجوداتی ذی شعور انسان میدانید ، بدانید. ما را به بی سوادی متهم میکنید ، بکنید . هرچیزی را باور میکنید ، بکنید . ولی فقط حرف من به شما این است ............. > هشـــیار باشــید.

 

اگر خدا بخواهد ادامه دارد .....

 سامان هادی پور


پ.ن:دوستان توجه داشته باشید که شاید بسیاری از یوفو ها واقعیت نداشته باشند اما زیست فرازمینی را نمی شود نادیده گرفت و کلا" منکر موجودات فضایی شد.چرا که مگر می شود ما در این جهان به این بزگی ( که امروزه طبق نظریه M در حدود 10 به توان 500 جهان در پهنه ابر جهان وجود دارد که قوانین بنیادی هریک از آنها با هم متفاوت است.) تنها باشیم؟ این اصلا" با عقل جور در نمی آید.

همچنین بیشتر دانشمندان بزرگ جهان از جمله استیون هاوکینگ هم به وجود فرازمینی ها اعتقاد دارد.

و اینکه در زمان های بسیار دور که هیچگونه فرقه یا گروه شیطانی وجود نداشته و مردم در جاهلیت به سر می بردند چگونه تصاویر و اشکال یوفو مانند را کشیده و یا حتی مجسمه هایی را از آنها طراحی کردند ؟

چرا علاوه بر اینکه بسیاری از (به اصطلاح) متخصصان بر روی خطرناک بودن فرازمینی ها نظر دارند افرادی هم هستند که اعتقاد دارند فرازمینی ها برای کمک به ما می آیند؟

و یا چگونه مخالفان پیغام آرسیبو و پیام محتوی آنرا توضیح می دهند؟

و بسیار سوال دیگر.......

با عرض تاسف ما در جهانی زندگی می کنیم که پر از دروغ و ریاست و همه در تلاشند تا بخاطر هیچ و پوچ سر هم را کلاه بزارند.

غافل از اینکه هدف از خلقتشان چه بوده؟


آخرین مطالب